Logowanie do części strony dostępnej tylko dla mieszkańców Spółdzielni

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa „PODGÓRSKA” została wyróżniona Złotym Laurem 2009 Instytutu Gospodarki Nieruchomościami – prestiżową nagrodą przyznawaną za wsparcie i rozwój gospodarki nieruchomościami oraz podejmowanie przedsięwzięć służących oszczędnościom energii i ochronie środowiska.

  width=

Złoty Laur wręczony został 1-go października podczas Śląskiego Dnia Budowlanych 2009 przez Prezesa Zarządu Instytutu Gospodarki Nieruchomościami  -  Pana Arkadiusza Borek oraz  Dyrektora Departamentu Wyrobów Budowlanych Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, byłą wiceminister budownictwa – Panią Elżbietę Janiszewską – Kuropatwa.

 width=

„Złote Laury 2009 są uhonorowaniem pracy wielu osób, które na co dzień angażują się w rozwój gospodarki nieruchomościami, przyczyniając się do budowy oraz sprawnego funkcjonowania indywidualnych, jak również wspólnych dzieł – małych oraz tych większych, otaczających  nas przecież z każdej strony.

Rolą budowniczych jest stawianie budynków i obiektów, ale to co się później z nimi dzieje zależy od zarządzających nieruchomościami – od ich wysiłków i zaangażowania…”  – stwierdza Arkadiusz Borek.

Instytut Gospodarki Nieruchomościami pragnie jeszcze raz złożyć serdeczne gratulacje i życzyć dalszych sukcesów Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej „PODGÓRSKA”.

 width=

 width=